qmlkonsole - en to nl translation catalogue (43 entries)

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
nl: Opgeslagen commando's

en: Configure
nl: Configureren

en: Close
nl: Sluiten

en: No saved commands
nl: Geen opgeslagen commando's

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
nl: Commando's opslaan om ze snel uit te voeren zonder ze in te typen.

en: Saved Commands
nl: Opgeslagen commando's

en: Add Command
nl: Commando toevoegen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add command
nl: Commando toevoegen

en: Command %1 removed
nl: Commando %1 verwijderd

en: General
nl: Algemeen

en: About
nl: Info over

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

[ctx: @title:window]
en: Pick font
nl: Lettertype kiezen

en: Font Size
nl: Tekengrootte

en: Window Transparency
nl: Transparantie van venster

en: Blur Background
nl: Achtergrond vervagen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Toggle Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord omschakelen

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
nl: Opgeslagen commando's

en: Cancel current command
nl: Huidige opdracht annuleren

en: Send EOF
nl: EOF verzenden

en: Cursor to line start
nl: Cursor aan regelbegin

en: Cursor to line end
nl: Cursor aan regeleinde

en: Kill to line end
nl: Tot regeleinde verwijderen

en: Paste from kill buffer
nl: Plakken uit verwijderbuffer

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
nl: Sluiten van %1 bevestigen

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
nl: Er draait momenteel een proces in dit tabblad. Wilt u het toch sluiten?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
nl: Sluiten van venster bevestigen

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
nl: Er zijn nu processen in dit venster. Wilt u het toch sluiten?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
nl: Er draait momenteel een proces in dit venster. Wilt u het toch sluiten?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
nl: Tabblad selecteren

en: selection mode
nl: selectiemodus

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: © 2020-2022 KDE Community
nl: © 2020-2022 KDE gemeenschap

en: Command to execute
nl: Uit te voeren commando

en: Set the initial working directory to 'dir'
nl: De beginwerkmap instellen op 'dir'

en: Tab %1
nl: Tabblad %1
