purpose_youtube - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
sk: Nenašiel sa nastavený žiadny YouTube účet vo vašich účtoch.

en: Account:
sk: Konto:

en: Title:
sk: Názov:

en: Enter a title for the video...
sk: Zadajte názov pre video...

en: Tags:
sk: Tagy:

en: Description:
sk: Popis:
