plasma-workspace - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
uk: Керування сеансами

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
uk: Показати екран виходу

en: Log Out
uk: Вийти

en: Shut Down
uk: Вимкнути

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Log Out Without Confirmation
uk: Завершити сеанс без підтвердження

en: Shut Down Without Confirmation
uk: Завершити роботу комп’ютера без підтвердження дії

en: Reboot Without Confirmation
uk: Перезавантажити без підтвердження
