plasma-workspace - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: &Execute
uk: &Виконати

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
uk: Плазма

en: Templates
uk: Шаблони

en: Desktop Shell Scripting Console
uk: Консоль скриптів оболонки стільниці

en: Editor
uk: Редактор

en: Load
uk: Завантажити

en: Use
uk: Використати

en: Output
uk: Виведення

en: Unable to load script file <b>%1</b>
uk: Не вдалося завантажити файл скрипту <b>%1</b>

en: Open Script File
uk: Відкрити файл скрипту

en: Save Script File
uk: Зберегти файл скрипту

en: Executing script at %1
uk: Скрипт виконується на %1

en: Runtime: %1ms
uk: Час виконання: %1 мс
