ksmserver - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Logout canceled by '%1'
uk: Вихід скасовано «%1»

[ctx: @info:status]
en: Session is exiting
uk: Сеанс завершується

en: $HOME not set!
uk: Змінну $HOME не встановлено!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
uk: Каталогу $HOME (%1) не існує.

[ctx: @info]
en: No write access to $HOME directory (%1). If this is intentional, set <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar> in your environment.
uk: Немає доступу до запису до каталогу $HOME (%1). Якщо так зроблено навмисно, встановіть у вашому середовищі <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar>.

en: No read access to $HOME directory (%1).
uk: Немає доступу на читання до каталогу $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
uk: У каталозі $HOME (%1) недостатньо місця на диску.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
uk: Спроба запису до каталогу $HOME (%2) зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: «%1»

en: No write access to '%1'.
uk: Немає доступу на запис до «%1».

en: No read access to '%1'.
uk: Немає доступу на читання до «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
uk: У каталозі для тимчасових даних (%1) недостатньо місця на диску.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
uk: Спроба запису до каталогу тимчасових даних (%2) зазнала невдачі.
       Повідомлення про помилку: «%1»

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
uk: Під час спроби запустити Плазму виявлено таку проблему
    зі встановленими компонентами:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
uk: 
    
    Не вдалося запустити Плазму.

en: Plasma Workspace installation problem!
uk: Проблема зі встановленням робочого простору Плазми!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
uk: Надійний менеджер сеансів Плазми, який вміє спілкуватися стандартним 
    протоколом X11R6 для менеджерів сеансів (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
uk: Якщо можливо відновлює попередній сеанс

en: Also allow remote connections
uk: Дозволити також з'єднання по мережі

en: Starts the session in locked mode
uk: Розпочинає сеанс у режимі блокування

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
uk: Запуск без підтримки блокування екрана. Потрібен, лише якщо блокування екрана забезпечується іншим компонентом.

[ctx: @label an unknown executable is using resources]
en: [unknown]
uk: [невідомий]

[ctx: @label notification; %1 is a list of executables]
en: Unable to manage some apps because the system's session management resources are exhausted. Here are the top three consumers of session resources:
    %1
uk: Керування деякими програмами неможливе, оскільки вичерпано ресурси засобу керування сеансом системи. Ось три найбільших споживачів ресурсів сеансу:
    %1

[ctx: @label notification; %1 is an executable name]
en: Unable to restore <application>%1</application> because it is broken and has exhausted the system's session restoration resources. Please report this to the app's developers.
uk: Не вдалося відновити роботу <application>%1</application>, оскільки програму пошкоджено і вичерпано ресурси засобу відновлення сеансу системи. Будь ласка, повідомте про це розробників програми.
