plasma-workspace - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ru: Управление сеансами

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ru: Показать экран выхода

en: Log Out
ru: Завершить сеанс

en: Shut Down
ru: Выключить компьютер

en: Reboot
ru: Перезагрузить компьютер

en: Log Out Without Confirmation
ru: Завершить сеанс без подтверждения

en: Shut Down Without Confirmation
ru: Выключить компьютер без подтверждения

en: Reboot Without Confirmation
ru: Перезагрузить компьютер без подтверждения
