kcmstyle - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
mai: ई शैली क' लेल कान्फिगरेशन समाद लोड करब मे त्रुटि भेल.

en: Configure %1
mai: कान्फिगर करू %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
mai: टैब 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
mai: चेकबाक्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
mai: रेडियो बटन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
mai: टैब 2
