plasma-workspace - en to fr translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
fr: %1 vers %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
fr[0]: %2 fichier sur %1 vers %3
fr[1]: %2 fichiers sur %1 vers %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
fr[0]: %1 fichier vers %2
fr[1]: %1 fichiers vers %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
fr[0]: %2 fichier sur %1
fr[1]: %2 fichiers sur %1

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
fr[0]: %1 fichier
fr[1]: %1 fichiers

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
fr[0]: %2 parmi %1 éléments
fr[1]: %2 fichiers sur %1

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
fr[0]: élément %1
fr[1]: %1 éléments

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
fr: %1 vers %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
fr[0]: Fichier %1 vers %2
fr[1]: %1 fichiers vers %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
fr: à %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
fr: %1 vers %2

en: Application closed unexpectedly.
fr: L'application vient de se terminer de façon inattendue
