plasma-workspace - en to fr translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
fr: Un écran a été détecté.

en: A display has been plugged in.
fr: Un écran a été connecté.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
fr: Un écran a été supprimé.

en: A display has been unplugged.
fr: Un écran a été débranché.

en: %1 has been plugged in.
fr: %1 a été connecté.

en: A USB device has been plugged in.
fr: Un périphérique USB a été connecté.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
fr: Un périphérique USB a été détecté.

en: %1 has been unplugged.
fr: %1 a été débranché.

en: A USB device has been unplugged.
fr: Un périphérique USB a été débranché.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
fr: Un périphérique USB a été déconnecté.
