plasma-workspace - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
fi: &Suorita

en: Templates
fi: Mallipohjat

en: Desktop Shell Scripting Console
fi: Työpöytäkäyttöliittymän skriptauskonsoli

en: Editor
fi: Muokkain

en: Load
fi: Lataa

en: Use
fi: Käytä

en: Output
fi: Tuloste

en: Unable to load script file <b>%1</b>
fi: Ei voitu ladata skriptitiedostoa <b>%1</b>

en: Open Script File
fi: Avaa skriptitiedosto

en: Save Script File
fi: Tallenna skriptitiedosto

en: Executing script at %1
fi: Suoritetaan skriptiä kohdassa %1

en: Runtime: %1ms
fi: Suoritusaika: %1 ms
