plasma-workspace - en to fi translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
fi: Median ohjaus

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
fi: Toista/keskeytä toisto

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
fi: Toista seuraava

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
fi: Toista edellinen

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
fi: Lopeta toisto

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
fi: Keskeytä toisto

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
fi: Toista

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
fi: Lisää voimakkuutta

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
fi: Vähennä voimakkuutta

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
fi: Valitse soitin automaattisesti
