plasma-workspace - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: %1 has been plugged in.
fi: %1 on kytketty.

en: A USB device has been plugged in.
fi: USB-laite on kytketty.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
fi: Havaittiin USB-laite

en: %1 has been unplugged.
fi: %1 on irrotettu.

en: A USB device has been unplugged.
fi: USB-laite on irrotettu.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
fi: Irrotettiin USB-laite
