plasma-settings - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Touch-friendly settings application.
tr: Dokunmatik ekran dostu ayarlar uygulaması.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
tr: Telif hakkı 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
tr: Projeyi Sürdüren

en: List available settings modules
tr: Kullanılabilir ayarlar modüllerini listele

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
tr: Yalnızca <biçim faktörü> için uygun modülleri listele; örn. el ünitesi, tablet, ortam merkezi, masaüstü, sınama, tümü (öntanımlı: el ünitesi)

en: formfactor
tr: biçim faktörü

en: Settings module to open
tr: Açılacak ayarlar modülü

en: modulename
tr: modül adı

en: Only show a single module, requires --module
tr: Yalnızca tek bir modül göster, --module gerektirir

en: Start window fullscreen
tr: Pencereyi tam ekran olarak başlat

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
tr: Grafik arabirim için kullanılacak paket (öntanımlı: org.kde.mobile.settings)

en: packagename
tr: paket adı

en: System Settings
tr: Sistem Ayarları

en: Open a configuration page from the sidebar.
tr: Kenar çubuğundan bir yapılandırma sayfası açın.

en: Search
tr: Arama
