plasmanetworkmanagement_iodineui - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_toplevelDomain)
en: Toplevel Domain:
sr@latin: Domen najvišeg nivoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_nameserver)
en: Nameserver:
sr@latin: Imenski server:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_password)
en: Password:
sr@latin: Lozinka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_fragmentSize)
en: Fragment Size:
sr@latin: Veličina fragmenata:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en: Automatic
sr@latin: automatski

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sb_fragmentSize)
en:  bytes
sr@latin:  bajtova
