plasma-nm - en to ca@valencia translation catalogue (59 entries)

en: Error decrypting the obfuscated password
ca@valencia: S'ha produït un error en desencriptar la contrasenya ofuscada

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: NetworkManager is missing support for Cisco Compatible VPN
ca@valencia: Falta la implementació de la VPN Cisco Compatible en NetworkManager

en: %1: file could not be created
ca@valencia: %1: No s'ha pogut crear el fitxer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Gateway:
ca@valencia: Passarel·la:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, gateway)
en: IP/hostname of IPsec gateway.
ca@valencia: IP/nom de màquina de la passarel·la IPsec.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: User name:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leUserName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, user)
en: User name for the connection.
ca@valencia: Nom d'usuari per a la connexió.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: User password:
ca@valencia: Contrasenya d'usuari:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leUserPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, userPassword)
en: User password for the connection.
ca@valencia: Contrasenya de l'usuari per a la connexió.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Group name:
ca@valencia: Nom del grup:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, group)
en: Group name
ca@valencia: Nom del grup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Group password:
ca@valencia: Contrasenya del grup:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, leGroupPassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (PasswordField, groupPassword)
en: Group password.
ca@valencia: Contrasenya del grup.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
ca@valencia: Activa l'autenticació híbrida, és a dir, el certificat d'ús a més
    de la contrasenya.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useHybridAuth)
en: Use hybrid authentication
ca@valencia: Utilitza l'autenticació híbrida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: CA file:
ca@valencia: Fitxer de la CA:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, caFile)
en: CA certificate in PEM format.
ca@valencia: Certificat de la CA en el format PEM.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced…
ca@valencia: Avançat…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
ca@valencia: Identificació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
ca@valencia: Domini:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, domain)
en: (NT-)Domain name for authentication.
ca@valencia: Nom de domini (NT) per a l'autenticació.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vendor:
ca@valencia: Fabricant:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, vendor)
en: Vendor of your IPsec gateway.
ca@valencia: Fabricant de la vostra passarel·la IPSec.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Transport and Security
ca@valencia: Transport i seguretat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Encryption method:
ca@valencia: Mètode d'encriptació:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, encryption)
en: Encryption method.
ca@valencia: Mètode d'encriptació.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: NAT traversal:
ca@valencia: Travessada de NAT:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nat)
en: NAT traversal method to use.
ca@valencia: Mètode de travessada de NAT que s'utilitzarà.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: IKE DH Group:
ca@valencia: Grup DH d'IKE:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dhGroup)
en: Name of the IKE DH group.
ca@valencia: Nom del grup DH d'IKE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Perfect Forward Secrecy:
ca@valencia: Secret de redirecció perfecte (PFS):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, pfs)
en: Diffie-Hellman group to use for PFS.
ca@valencia: El grup Diffie-Hellman que s'utilitzarà per a PFS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Local Port:
ca@valencia: Port local:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, localport)
en: Local port to use (0-65535). 0 (default value) means random port. 500 is vpnc's default.
ca@valencia: El port local que s'utilitzarà (0-65535). 0 (valor predeterminat) vol dir port aleatori. De manera predeterminada, als vpnc és 500.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localport)
en: Random
ca@valencia: Aleatori

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable sending DPD packets (set timeout to 0).
ca@valencia: Desactiva l'enviament de paquets DPD (establix el temps d'espera a 0).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deadPeer)
en: Disable dead peer detection
ca@valencia: Desactiva la detecció de la pèrdua dels parells

en: Advanced VPNC properties
ca@valencia: Propietats avançades del VPNC

[ctx: VPNC encryption method]
en: Secure (default)
ca@valencia: Segura (predeterminat)

[ctx: VPNC encryption method]
en: Weak (DES encryption, use with caution)
ca@valencia: Dèbil (encriptació DES, utilitzar amb cura)

[ctx: VPNC encryption method]
en: None (completely insecure)
ca@valencia: Cap (completament insegura)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T when available (default)
ca@valencia: NAT-T quan estiga disponible (predeterminat)

[ctx: NAT traversal method]
en: NAT-T always
ca@valencia: NAT-T sempre

[ctx: NAT traversal method]
en: Cisco UDP
ca@valencia: UDP Cisco

[ctx: NAT traversal method]
en: Disabled
ca@valencia: Desactivat

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 1
ca@valencia: Grup DH 1

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 2 (default)
ca@valencia: Grup DH 2 (predeterminat)

[ctx: IKE DH group]
en: DH Group 5
ca@valencia: Grup DH 5

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: Server (default)
ca@valencia: Servidor (predeterminat)

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: None
ca@valencia: Cap

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 1
ca@valencia: Grup DH 1

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 2
ca@valencia: Grup DH 2

[ctx: Perfect Forward Secrecy]
en: DH Group 5
ca@valencia: Grup DH 5

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, VpncAuth)
en: VPNCAuthentication
ca@valencia: Autenticació del VPNC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userPasswordLabel)
en: User Password:
ca@valencia: Contrasenya d'usuari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupPasswordLabel)
en: Group Password:
ca@valencia: Contrasenya del grup:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
ca@valencia: Nom d'usuari:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leGroupName)
en: Group name.
ca@valencia: Nom del grup.
