plasma-dialer - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
uk: Немає ідентифікатора виклику

en: Missed call
uk: Пропущено виклик

en: Missed call from %1
uk: Пропущений виклик від %1

en: Incoming call
uk: Вхідний виклик

en: Accept
uk: Прийняти

en: Reject
uk: Відхилити
