plasma-dialer - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
fr: Aucun identifiant d'appelant

en: Missed call
fr: Appel manqué

en: Missed call from %1
fr: Appel manqué de %1

en: Incoming call
fr: Appel entrant

en: Accept
fr: Accepter

en: Reject
fr: Rejeter
