plasma-dialer - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: No Caller ID
fi: Ei näyttönimeä

en: Missed call
fi: Vastaamaton puhelu

en: Missed call from %1
fi: Vastaamaton puhelu – %1

en: Incoming call
fi: Saapuva puhelu

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Reject
fi: Hylkää
