kio_sftp - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
tr: Yanlış veya geçersiz parola

en: Could not allocate callbacks
tr: Geri aramalar paylaştırılamadı

en: Could not set log verbosity.
tr: Günlük kaydı ayrıntısı ayarlanamadı.

en: Could not set log userdata.
tr: Günlük kullanıcı verisi ayarlanamadı.

en: Could not set log callback.
tr: Günlük geri çağırımı ayarlanamadı.

en: SFTP Login
tr: SFTP Oturumu Açma

en: Use the username input field to answer this question.
tr: Bu soruyu yanıtlamak için kullanıcı adı alanını kullanın.

en: Please enter your password.
tr: Lütfen parolanızı girin.

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
tr: Bağlantı okunamadı: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
tr: Yeni bir SSH oturumu başlatılamadı.

en: Could not set a timeout.
tr: Zaman aşımı ayarlanamadı.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
tr: Nagle'nin Algoritması devre dışı bırakılamadı.

en: Could not set compression.
tr: Sıkıştırma ayarlanamadı.

en: Could not set host.
tr: Makine ayarlanamadı.

en: Could not set port.
tr: Kapı ayarlanamadı.

en: Could not set username.
tr: Kullanıcı adı ayarlanamadı.

en: Could not parse the config file.
tr: Yapılandırma dosyası ayrıştırılamadı.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
tr: %1 makinesine SFTP bağlantısı açılıyor: %2

en: Could not get server public key type name
tr: Sunucu genel anahtar tür adı alınamadı

en: Could not create hash from server public key
tr: Sunucu genel anahtarından karma oluşturulamadı

en: Could not create fingerprint for server public key
tr: Sunucu genel anahtarı için parmak izi oluşturulamadı

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
tr: Bu sunucu için bir %1 ana makine adı bulunamadı; ancak başka bir tür anahtar var.
    Bir saldırgan, öntanımlı sunucu anahtarını değiştirerek istemcinizin kafasını anahtar yok diye karıştırabilir.
    Lütfen sistem yöneticinize başvurun.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
tr: Makine Kimliği Değişikliği

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
tr: <para><emphasis>%1</emphasis> sunucusu için ana makine anahtarı değiştirildi.</para><para>Bu ya DNS aldatmasının gerçekleştiğini veya ana makinenin hem IP adresinin hem de makine anahtarının aynı anda değiştiği anlamına gelir.</para><para>Uzak makine tarafından gönderilen %2 anahtarı şu:<bcode>%3</bcode>Bağlanmayı sürdürmek istediğinizden emin misiniz?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
tr: Makine Doğrulama Hatası

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
tr: <para><emphasis>%1</emphasis> ana makinesinin kimliği doğrulanamadı.</para><para>%2 anahtar parmak izi şu:<bcode>%3</bcode>Bağlanmayı sürdürmek istediğinizden emin misiniz?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
tr: Yine de Bağlan

en: Authentication failed.
tr: Kimlik doğrulaması başarısız oldu.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
tr: Kimlik doğrulaması başarısız. Sunucu herhangi bir kimlik doğrulama yöntemi göndermedi

en: Please enter your username and password.
tr: Lütfen kullanıcı adı ve parolanızı girin.

en: Incorrect username or password
tr: Geçersiz kullanıcı adı veya parolası

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
tr: SFTP alt sistemi sorgulanamadı. Sunucuda SFTP'nin etkinleştirildiğinden emin olun.

en: Could not initialize the SFTP session.
tr: SFTP oturumu başlatılamadı.

en: Successfully connected to %1
tr: %1 adresine başarıyla bağlantı kuruldu

en: Invalid sftp context
tr: Geçersiz sftp bağlamı

en: Could not change permissions for
    %1
tr: Yetki özellikleri değiştirilemedi
    %1
