kio_fish - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
tr: Bağlanıyor...

en: Initiating protocol...
tr: Protokol iletişimi yapılıyor...

en: Local Login
tr: Yerel Oturum Açma

en: SSH Authentication
tr: SSH Kimlik Doğrulaması

[ctx: @action:button]
en: Yes
tr: Evet

[ctx: @action:button]
en: No
tr: Hayır

en: Disconnected.
tr: Bağlantı kesildi.
