kclock - en to uk translation catalogue (128 entries)

en: Select opened page
uk: Вибрати відкриту сторінку

en: Set alarms and timers, use a stopwatch, and manage world clocks
uk: Встановіть нагадування та таймери, скористайтеся секундоміром і керуйте показом часу з усього світу

en: © 2020-2024 KDE Community
uk: © Спільнота KDE, 2020–2024

en: Days to repeat:
uk: Дні повторення:

en: Select Days to Repeat
uk: Виберіть дні для повторення

en: Alarm Name (optional):
uk: Назва будильника (необов'язкова):

en: Wake Up
uk: Розбудити

en: Ring Duration:
uk: Тривалість кільця:

en: None
uk: Немає

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: %1 minutes
uk: %1 хвилин

en: Select Ring Duration
uk: Виберіть тривалість дзвінка

en: 2 minutes
uk: 2 хвилини

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Snooze Length:
uk: Тривалість відкладення:

en: Select Snooze Length
uk: Виберіть тривалість відкладення будильника

en: Ring Sound:
uk: Мелодія дзвінка:

en: Default Sound
uk: Типова мелодія

en: Alarm
uk: Будильник

[ctx: Edit alarm page title]
en: Editing %1
uk: Редагування %1

en: New Alarm
uk: Створити будильник

en: Done
uk: Виконано

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Snoozed %1 minute | Snoozed %1 minutes
uk[0]: Відкладено на %1 хвилину
uk[1]: Відкладено на %1 хвилини
uk[2]: Відкладено на %1 хвилин
uk[3]: Відкладено на %1 хвилин

[ctx: @action:button]
en: Delete
uk: Вилучити

en: Alarms
uk: Будильники

en: Edit
uk: Змінити

en: Settings
uk: Параметри

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have alarm functionality.
uk: Не знайдено фонової служби годинника. Будь ласка, запустіть kclockd, щоб можна було користуватися функціональною можливістю будильника.

en: No alarms configured
uk: Будильників не налаштовано

en: Add alarm
uk: Додати будильник

en: alarm
uk: будильник

en: Deleted %1
uk: Вилучено %1

en: Alarm is ringing
uk: Відтворюється дзвінок

en: Snooze
uk: Нагадати пізніше

en: Dismiss
uk: Відкинути

en: Select Alarm Sound
uk: Виберіть мелодію будильника

en: Select from files…
uk: Вибрати з файлів…

en: Default
uk: Типова

en: Choose an audio
uk: Виберіть звук

en: Audio files (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)
uk: звукові файли (*.wav *.mp3 *.ogg *.aac *.flac *.webm *.mka *.opus)

en: All files (*)
uk: усі файли (*)

en: Time
uk: Час

en: Timers
uk: Таймери

en: Stopwatch
uk: Хронометр

en: Only once
uk: Лише раз

en: Everyday
uk: Щодня

en: Weekdays
uk: Дні тижня

en: Mon,
uk: пн,

en: Tue,
uk: вт,

en: Wed,
uk: ср,

en: Thu,
uk: чт,

en: Fri,
uk: пт,

en: Sat,
uk: сб,

en: Sun,
uk: нд,

en: AM
uk: д.о.

en: PM
uk: п.о.

en: Clock
uk: Годинник

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Use System Default
uk: Типовий системний

en: 12 Hour Time
uk: 12-годинний час

en: 24 Hour Time
uk: 24-годинний час

en: About Clock
uk: Про «Годинник»

en: About KDE
uk: Про KDE

en: Reset
uk: Скинути

en: Pause
uk: Призупинити

en: Resume
uk: Поновити

en: Start
uk: Запустити

en: Lap
uk: Оберт

en: Lap Time
uk: Час кола

en: Total
uk: Загалом

en: #%1
uk: №%1

en: No locations found
uk: Не знайдено жодного місця

en: Add Location
uk: Додати місце

en: Add
uk: Додати

en: 1 m
uk: 1 хв.

en: 5 m
uk: 5 хв.

en: 10 m
uk: 10 хв.

en: 15 m
uk: 15 хв.

en: 30 m
uk: 30 хв.

en: 1 h
uk: 1 год.

en: <b>Duration:</b>
uk: <b>Тривалість:</b>

en: hours
uk: годин

en: minutes
uk: хвилин

en: seconds
uk: секунд

en: <b>Label:</b>
uk: <b>Мітка:</b>

en: Timer
uk: Таймер

en: <b>Command at timeout:</b>
uk: <b>Команда при перевищенні часу очікування:</b>

en: optional
uk: необов'язкове

en: Hide Presets
uk: Приховати шаблони

en: Show Presets
uk: Показати шаблони

en: Toggle Delete
uk: Перемкнути вилучення

en: Create timer
uk: Створити таймер

en: Save As Preset
uk: Зберегти як шаблон

[ctx: @info:tooltip]
en: Loop timer
uk: Таймер кіл

[ctx: @info:tooltip]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: @info:tooltip]
en: Start
uk: Запустити

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset
uk: Скинути

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
uk: Вилучити

en: New Timer
uk: Новий таймер

en: The clock daemon was not found. Please start kclockd in order to have timer functionality.
uk: Не знайдено фонової служби годинника. Будь ласка, запустіть kclockd, щоб можна було користуватися функціональною можливістю таймера.

en: No timers configured
uk: Секундомірів не налаштовано

en: Add timer
uk: Додати таймер

en: New timer
uk: Новий таймер

en: Delete
uk: Вилучити

en: Loop Timer
uk: Таймер кіл

en: Timer has finished
uk: Відлік завершено

en: %1 has completed.
uk: %1 завершено.

en: The timer has completed.
uk: Відлік завершено.

en: %1 hour and 30 minutes ahead
uk: %1 годину і 30 хвилин попереду

en: %1 hours and 30 minutes ahead
uk: %1 годин і 30 хвилин попереду

en: %1 hour ahead
uk: %1 годину попереду

en: %1 hours ahead
uk: %1 годин попереду

en: %1 hour and 30 minutes behind
uk: %1 година з половиною позаду

en: %1 hours and 30 minutes behind
uk: %1 години з половиною позаду

en: %1 hour behind
uk: %1 годину позаду

en: %1 hours behind
uk: %1 годин позаду

en: Local time
uk: Місцевий час

en: %1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

en:  and
uk:  і

en: %1 hour | %1 hours
uk[0]: %1 година
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: %1 година

en: %1 minute | %1 minutes
uk[0]: %1 хвилина
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилина

en: Alarm will ring in under a minute
uk: Будильник буде увімкнено за менше, ніж хвилину

en: Alarm will ring in %1
uk: Будильник буде увімкнено за %1
