kcm_activities - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default
fr: Défaut

en: Activity Manager
fr: Gestion des activités

[ctx: @action]
en: Switch to activity "%1"
fr: Passer à l'activité « %1 »

[ctx: KRunner keyword]
en: activity
fr: activité

en: Switch to "%1"
fr: Passer à « %1 »
