spacebar - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: New message
sk: Nová správa

[ctx: @action open message in application]
en: Open
sk: Otvoriť

en: Chats
sk: Rozhovory

en: New Conversation
sk: Nová konverzácia

en: Search or enter number…
sk: Hľadať alebo zadať číslo...

en: No results found
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky

en: Save attachment
sk: Uložiť prílohu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Write Message...
sk: Písanie správ...

en: Choose a file
sk: Vyberte súbor

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Choose a color
sk: Vybrať farbu

en: © 2020-2021 KDE Community
sk: © 2020-2021 KDE komunita
