spacebar - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: New message
lt: Nauja žinutė

en: Message from %1
lt: Žinutė nuo %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
lt[0]: %1 priedas
lt[1]: %1 priedai
lt[2]: %1 priedų
lt[3]: %1 priedas

[ctx: @action open message in application]
en: Open
lt: Atverti

en: Spacebar background service
lt: Spacebar foninė tarnyba

en: and %1 more
lt: ir dar %1

en: Details
lt: Išsamiau

en: %1 person | %1 people
lt[0]: %1 žmogus
lt[1]: %1 žmonės
lt[2]: %1 žmonių
lt[3]: %1 žmogus

en: Add people
lt: Pridėti žmonių

en: Chats
lt: Pokalbiai

en: New Conversation
lt: Naujas pokalbis

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
lt: Sukurti pokalbį

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
lt: Jūs

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
lt: Paveikslas

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
lt[0]: Ištrinti šį pokalbį?
lt[1]: Ištrinti %1 pokalbius?
lt[2]: Ištrinti %1 pokalbių?
lt[3]: Ištrinti %1 pokalbį?

en: This is permanent and can't be undone
lt: Tai yra visam laikui ir to nebeįmanoma bus atšaukti

en: Select a number
lt: Pasirinkti numerį

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
lt: Pažymėta: %1

[ctx: Open chat conversation window]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
lt: Nepasirinktas joks adresatas

en: Search or enter number…
lt: Ieškokite ar įveskite numerį…

en: No contacts with phone numbers yet
lt: Kol kas nėra adresatų su telefono numeriais

en: Open contacts app
lt: Atverti adresatų programėlę

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Call
lt: Skambinti

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
lt: Rašydami SMS žinutę šiam numeriui, galite būti papildomai apmokestinti

en: Max attachment limit exceeded
lt: Viršyta didžiausio priedo riba

en: No MMSC configured
lt: Nėra sukonfigūruota MMSC

en: Message has expired and will be deleted
lt: Pasibaigė žinutės galiojimas ir ji bus ištrinta

en: Message will be sent as individual messages
lt: Žinutė bus išsiųsta kaip atskiros žinutės

en: MMS message
lt: MMS žinutė

en: Message size: %1
lt: Žinutės dydis: %1

en: Expires: %1
lt: Galioja iki: %1

en: View all
lt: Rodyti visus

en: %1 new message | %1 new messages
lt[0]: %1 nauja žinutė
lt[1]: %1 naujos žinutės
lt[2]: %1 naujų žinučių
lt[3]: %1 nauja žinutė

en: Copy code
lt: Kopijuoti kodą

en: Copy link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Copy text
lt: Kopijuoti tekstą

en: Save attachment
lt: Įrašyti priedą

en: Delete message
lt: Ištrinti žinutę

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
lt: Siųsti iš naujo

en: Save
lt: Įrašyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
lt: Šalinti

en: Write Message...
lt: Rašyti žinutę...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
lt: Siųsti žinutę iš %1...

en: Choose a file
lt: Pasirinkti failą

en: Contacts
lt: Adresatai

en: Back
lt: Atgal

en: MMS Settings
lt: MMS nuostatos

en: Multimedia messages (MMS)
lt: Multimedijos žinutės (MMS)

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

en: Port
lt: Prievadas

en: Request delivery reports
lt: Reikalauti ataskaitų apie pristatytas žinutes

en: Request read reports
lt: Reikalauti ataskaitų apie perskaitytas žinutes

en: Share delivery status
lt: Bendrinti būseną apie žinutės pristatymą

en: Share read status
lt: Bendrinti būseną apie žinutės perskaitymą

en: Auto download messages
lt: Automatiškai atsisiųsti žinutes

en: Auto download messages for existing contacts only
lt: Automatiškai atsisiųsti žinutes tik iš esamų adresatų

en: Max message size (KiB)
lt: Didžiausias žinutės dydis (KiB)

en: Max attachments
lt: Daugiausia priedų

en: Auto create SMIL
lt: Automatiškai sukurti SMIL

en: Default to group conversations
lt: Atstatyti pagal numatymą į grupes pokalbius

en: Settings
lt: Nuostatos

en: General
lt: Bendra

en: About
lt: Apie

en: Multimedia Messages (MMS)
lt: Multimedijos žinutės (MMS)

en: Restore defaults
lt: Atkurti numatytąsias reikšmes

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Use custom colors for messages
lt: Naudoti žinutėse tinkintas spalvas

en: Incoming message color
lt: Gaunamų žinučių spalva

en: Outgoing message color
lt: Siunčiamų žinučių spalva

en: Message font size
lt: Žinutės šrifto dydis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Show sender name / number
lt: Rodyti siuntėjo vardą / numerį

en: Show a preview of the message content
lt: Rodyti žinutės turinio peržiūrą

en: Show attachment previews
lt: Rodyti priedų peržiūrą

en: Ignore tapbacks
lt: Nepaisyti reakcijų į žinutes

en: Choose a color
lt: Pasirinkti spalvą

en: SMS/MMS messaging client
lt: SMS/MMS žinučių perdavimo kliento programa

en: © 2020-2021 KDE Community
lt: © 2020-2021 KDE bendruomenė

en: Spacebar SMS/MMS client
lt: Spacebar SMS/MMS kliento programa

en: Open a chat with the given phone number
lt: Atverti pokalbį su nurodytu telefono numeriu
