spacebar - en to ia translation catalogue (83 entries)

en: New message
ia: Nove message

en: Message from %1
ia: Message ex  %1:

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
ia[0]: %1 Attachamento
ia[1]: %1 Attachamentos

[ctx: @action open message in application]
en: Open
ia: Aperi

en: Spacebar background service
ia: Servicio de fundo de Spacebar

en: and %1 more
ia:  e %1 altere

en: Details
ia: Detalios

en: %1 person | %1 people
ia[0]: %1 Persona
ia[1]: %1 personas

en: Add people
ia: Adde personas

en: Chats
ia: Conversationes de gruppo (Chats)

en: New Conversation
ia: Nove conversation

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
ia: Preferentias

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
ia: Dele

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
ia: Crea un conversation

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
ia: Tu

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
ia: Photo

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
ia[0]: Dele iste conversation?
ia[1]: Dele %1 conversationes?

en: This is permanent and can't be undone
ia: Isto es permanente e non pote esser annullate

en: Select a number
ia: Selige un numero

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
ia: %1 selectionate

[ctx: Open chat conversation window]
en: Next
ia: Proxime

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
ia: Nulle contacto seligite

en: Search or enter number…
ia: Cerca o inserta un numero...

en: No contacts with phone numbers yet
ia: Ancora nulle contacto con numeros de telephono

en: Open contacts app
ia: Aperi app de contactos

en: No results found
ia: Necun resultatos trovate

en: Call
ia: Appello

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
ia: Inviuar message de texto a iste numero de SMS premium poterea causar que tu esserea demandate de pecunia

en: Max attachment limit exceeded
ia: Excedeva le limite de grandor maxime de attachamento

en: No MMSC configured
ia: Necun MMSC configurate

en: Message has expired and will be deleted
ia: Message ha expirate e essera delite

en: Message will be sent as individual messages
ia: Message essera inviate como messages individual

en: MMS message
ia: Message MMS

en: Message size: %1
ia: Grandor de message: %1

en: Expires: %1
ia: Termina: %1

en: View all
ia: Vide toto

en: %1 new message | %1 new messages
ia[0]: %1 Nove message
ia[1]: %1 Nove messages

en: Copy code
ia: Copia codice

en: Copy link
ia: Copia Ligamine

en: Copy text
ia: Copia texto

en: Save attachment
ia: Salveguarda attachamento

en: Delete message
ia: Dele Message

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
ia: Invia de nove

en: Save
ia: Salveguarda

en: Cancel
ia: Cancella

en: Write Message...
ia: Scribe message...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
ia: Invia Message ex  %1 ...

en: Choose a file
ia: Selige un file

en: Contacts
ia: Contactos

en: Back
ia: Retro

en: MMS Settings
ia: Preferentias de MMS

en: Multimedia messages (MMS)
ia: Messages Multimedia (MMS)

en: Port
ia: Porto

en: Request delivery reports
ia: Require reportos de livration

en: Request read reports
ia: Require reportos de lectura

en: Share delivery status
ia: Comparti stato de livration

en: Share read status
ia: Comparti stato de lectura

en: Auto download messages
ia: Discargamento automatic de messages

en: Auto download messages for existing contacts only
ia: Discargamento automatic de messages solmente per contactos existente

en: Max message size (KiB)
ia: Grandor de message Max (KiB)

en: Max attachments
ia:  Attachamentos Max

en: Auto create SMIL
ia: Auto crea SMIL

en: Default to group conversations
ia: Per definition a conversationes de gruppo

en: Settings
ia: Preferentias

en: About
ia: A proposito

en: Multimedia Messages (MMS)
ia: Messages Multimedia (MMS)

en: Restore defaults
ia: Restabili a valores predefinite

en: Reset
ia: Reinitialisa

en: Appearance
ia: Apparentia

en: Use custom colors for messages
ia: Usa colores personalisate per messages

en: Incoming message color
ia: Color de message in arrivata

en: Outgoing message color
ia: Color de messages in sortita

en: Message font size
ia: Grandor de font de message

en: Notifications
ia: Notificationes

en: Show sender name / number
ia: Monstra nomine/numero de mittente

en: Show a preview of the message content
ia: Monstra un vista preliminar del contento de message

en: Show attachment previews
ia: Monstra vista preliminar de attachamentos

en: Ignore tapbacks
ia: Ignora tapbacks

en: Choose a color
ia: Selige un color

en: SMS/MMS messaging client
ia: Cliente de communicar con messages de SMS/MMS

en: © 2020-2021 KDE Community
ia: © 2020-2021 Communitate de KDE

en: Spacebar SMS/MMS client
ia: Cliente SMS/MMS de Spacebar

en: Open a chat with the given phone number
ia: Aperi un conversation vcon le numero de telephono date
