solid_qt - en to lt translation catalogue (117 entries)

[ctx: %1 is sharename, %2 is servername]
en: %1 on %2
lt: %1 ties %2

[ctx: Solid::Backends::Fstab::FstabManager|]
en: Filesystem Volumes
lt: Failų sistemos tomai

[ctx: Solid::Backends::Fstab::FstabManager|]
en: Mountable filesystems declared in your system
lt: Jūsų sistemoje deklaruotos prijungiamos failų sistemos

[ctx: imobiledevice|Company name]
en: Apple
lt: „Apple“

[ctx: Solid::Backends::IMobile::Manager|]
en: iDevice
lt: „iDevice“

[ctx: Solid::Backends::IMobile::Manager|]
en: iOS devices
lt: „iOS“ įrenginiai

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Computer
lt: Kompiuteris

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Processor
lt: Procesorius

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Portable Media Player
lt: Nešiojama medijos leistuvė

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevDevice|]
en: Camera
lt: Fotoaparatas

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevManager|]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: Solid::Backends::UDev::UDevManager|]
en: Devices declared in your system
lt: Jūsų sistemoje deklaruoti įrenginiai

[ctx: QObject|%1 is the size, %2 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: %1 External Drive (%2)
lt: %1 išorinis diskas (%2)

[ctx: QObject|%1 is the size, %2 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: %1 Internal Drive (%2)
lt: %1 vidinis diskas (%2)

[ctx: QObject|%1 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: External Drive (%1)
lt: Išorinis diskas (%1)

[ctx: QObject|%1 is the block device name e.g. sda, sda1]
en: Internal Drive (%1)
lt: Vidinis diskas (%1)

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Swap Space
lt: Sukeitimų vieta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Loop Device
lt: Ciklinis įrenginys

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
lt: Išorinis %1%2 įrenginys

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
lt: %1%2 įrenginys

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: External Floppy Drive
lt: Išorinis diskelių įrenginys

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Floppy Drive
lt: Diskelių įrenginys

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Drive
lt: Diskas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank CD-R
lt: Tuščias CD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank CD-RW
lt: Tuščias CD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-RAM
lt: Tuščias DVD-RAM

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-R
lt: Tuščias DVD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+R Dual-Layer
lt: Tuščias dvisluoksnis DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: DVD+R Dual-Layer
lt: Dvisluoksnis DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD-RW
lt: Tuščias DVD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+R
lt: Tuščias DVD+R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+RW
lt: Tuščias DVD+RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank DVD+RW Dual-Layer
lt: Tuščias DVD+RW dvisluoksnis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: DVD+RW Dual-Layer
lt: DVD+RW dvisluoksnis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank BD-R
lt: Tuščias BD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank BD-RE
lt: Tuščias BD-RE

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank HD DVD-R
lt: Tuščias HD DVD-R

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Blank HD DVD-RW
lt: Tuščias HD DVD-RW

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Audio CD
lt: Garso CD

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
lt: %1 šifruotas diskas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Encrypted Drive
lt: Šifruotas diskas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Floppy Disk
lt: Diskelis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Removable Media
lt: %1 keičiamoji laikmena

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Removable Media
lt: Keičiamoji laikmena

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|%1 is the size]
en: %1 Media
lt: %1 laikmena

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Storage Media
lt: Saugyklos laikmena

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: You are not authorized to perform this operation
lt: Jūs neturite įgaliojimų atlikti šios operacijos

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is currently busy
lt: Įrenginys šiuo metu yra užimtas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The requested operation has failed
lt: Prašyta operacija patyrė nesėkmę

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The requested operation has been canceled
lt: Prašyta operacija buvo nutraukta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: An invalid or malformed option has been given
lt: Pateikta neteisinga ar blogai suformuota parinktis

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The kernel driver for this filesystem type is not available
lt: Nėra branduolio tvarkyklės šio tipo failų sistemai

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is already mounted
lt: Įrenginys jau yra prijungtas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is not mounted
lt: Įrenginys nėra prijungtas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is mounted by another user
lt: Įrenginys jau yra prijungtas kito naudotojo

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The device is already unmounting
lt: Įrenginys jau yra atjungiamas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation timed out
lt: Pasibaigė operacijai skirtas laikas

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
lt: Operacija pažadins diską, kuris yra gilaus miego būsenoje

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The operation has already been canceled
lt: Operacija jau buvo nutraukta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: Cannot request authentication for this action. The PolicyKit authentication system appears to be not available.
lt: Nepavyksta prašyti patvirtinti tapatybę šiam veiksmui atlikti. Atrodo, kad PolicyKit tapatybės nustatymo sistema yra neprieinama.

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: The authentication prompt was canceled
lt: Užklausos nustatyti tapatybę buvo atsisakyta

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Device|]
en: An unspecified error has occurred
lt: Įvyko nežinoma klaida

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Manager|]
en: Storage
lt: Saugykla

[ctx: Solid::Backends::UDisks2::Manager|]
en: Storage devices
lt: Saugyklos įrenginiai

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|%1 is battery technology]
en: %1 Battery
lt: %1 akumuliatorius

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Ion
lt: Ličio jonų

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Polymer
lt: Ličio polimerų

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
lt: Ličio geležies fosfatų

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Lead Acid
lt: Švino rūgšties

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Nickel Cadmium
lt: Nikelio Kadmio

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerDevice|battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
lt: Nikelio metalo hibrido

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerManager|]
en: Power Management
lt: Energijos valdymas

[ctx: Solid::Backends::UPower::UPowerManager|]
en: Batteries and other sources of power
lt: Akumuliatoriai ir kiti energijos šaltiniai

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Lithium Ion
lt: Ličio jonų

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Lead Acid
lt: Švino rūgšties

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Nickel Cadmium
lt: Nikelio Kadmio

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
lt: Nikelio metalo hibrido

[ctx: Solid::Backends::Win::WinDevice|battery technology]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: Solid::DeviceInterface|Unknown device type]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: Solid::DeviceInterface|Generic Interface device type]
en: Generic Interface
lt: Bendra sąsaja

[ctx: Solid::DeviceInterface|Processor device type]
en: Processor
lt: Procesorius

[ctx: Solid::DeviceInterface|Block device type]
en: Block
lt: Blokas

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Access device type]
en: Storage Access
lt: Laikmenos prieiga

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Drive device type]
en: Storage Drive
lt: Laikmenos diskas

[ctx: Solid::DeviceInterface|Optical Drive device type]
en: Optical Drive
lt: Optinis įrenginys

[ctx: Solid::DeviceInterface|Storage Volume device type]
en: Storage Volume
lt: Laikmenos talpa

[ctx: Solid::DeviceInterface|Optical Disc device type]
en: Optical Disc
lt: Optinis diskas

[ctx: Solid::DeviceInterface|Camera device type]
en: Camera
lt: Fotoaparatas

[ctx: Solid::DeviceInterface|Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
lt: Nešiojama medijos leistuvė

[ctx: Solid::DeviceInterface|Battery device type]
en: Battery
lt: Akumuliatorius

[ctx: Solid::DeviceInterface|Network Share device type]
en: Network Share
lt: Tinklo bendrinimas

[ctx: solid-hardware|]
en: Device udi
lt: Įrenginio udi

[ctx: solid-hardware|]
en: Syntax:
lt: Sintaksė:

[ctx: solid-hardware|]
en:              # List the hardware available in the system.
                 # - If the 'nonportableinfo' option is specified, the device
                 # properties are listed (be careful, in this case property names
                 # are backend dependent),
                 # - If the 'details' option is specified, the device interfaces
                 # and the corresponding properties are listed in a platform
                 # neutral fashion,
                 # - Otherwise only device UDIs are listed.
lt:              # Pateikti aparatinės įrangos, esančios sistemoje, sąrašą.
                 # - Jei parametras „nonportableinfo“ yra nurodytas, pateikiamas
                 # įrenginių savybių sąrašas (atsargiau, šiuo atveju savybių
                 # pavadinimai priklauso nuo sąsajos),
                 # - Jei parametras „details“ yra nurodytas, įrenginių sąsajos ir
                 # atitinkamos sąvybės pateikiamos nepriklausomu nuo platformos
                 # būdu,
                 # - Kitais atvejais pateikiami tik įrenginių UDI.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Display all the interfaces and properties of the device
                 # corresponding to 'udi' in a platform neutral fashion.
lt:              # Parodyti visas sąsajas ir įrenginio sąvybes
                 # pagal 'udi' nepriklausomu nuo platformos būdu.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Display all the properties of the device corresponding to 'udi'
                 # (be careful, in this case property names are backend dependent).
lt:              # Parodyti visas įrenginio sąvybes pagal „udi“
                 # (atsargiau, šiuo atveju savybių
                 # pavadinimai priklauso nuo sąsajos).

[ctx: solid-hardware|]
en:              # List the UDI of devices corresponding to 'predicate'.
                 # - If 'parentUdi' is specified, the search is restricted to the
                 # branch of the corresponding device,
                 # - Otherwise the search is done on all the devices.
lt:              # Pateikti įrenginių UDI sąrašą pagal „predikatą“.
                 # - Jei „parentUdi“ yra nurodytas, ieškoma tik atitinkamo
                 # įrenginio atšakoje,
                 # - Kitu atveju, ieškoma visuose įrenginiuose.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, mount the device corresponding to 'udi'.
lt:              # Jei įmanoma, prijunkite įrenginį atitinkantį „udi“.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, unmount the device corresponding to 'udi'.
lt:              # Jei įmanoma, atjunkite įrenginį atitinkantį „udi“.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # If applicable, eject the device corresponding to 'udi'.
lt:              # Jei įmanoma, prijunkite įrenginį atitinkantį „udi“.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Listen to all add/remove events on supported hardware.
lt:              # Klausyti visų pridėjimo/šalinimo įvykių palaikomoje aparatinėje įrangoje.

[ctx: solid-hardware|]
en:              # Monitor devices for changes.
lt:              # Stebėti, ar yra pakeitimų su įrenginiais.

[ctx: solid-hardware|]
en: KDE tool for querying your hardware from the command line
lt: KDE įrankis aparatinės įrangos tikrinimui iš komandų eilutės

[ctx: solid-hardware|]
en: Command to execute
lt: Komanda vykdymui

[ctx: solid-hardware|]
en: Show available commands
lt: Rodyti prieinamas komandas

[ctx: solid-hardware|]
en: Show device details
lt: Rodyti įrenginio informaciją

[ctx: solid-hardware|]
en: Show non portable information
lt: Rodyti neperkeliamą informaciją

[ctx: solid-hardware|]
en: Parent device udi
lt: Aukštesnio lygmens įrenginio udi

[ctx: solid-hardware|]
en: Syntax Error: Unknown command '%1'
lt: Sintaksės klaida: nežinoma komanda „%1“

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1 does not have the interface StorageAccess.
lt: Klaida: %1 neturi sąsajos Laikmenos prieiga.

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1 does not have the interface OpticalDrive.
lt: Klaida: %1 neturi sąsajos Optinis diskas.

[ctx: SolidHardware|]
en: Error: %1
lt: Klaida: %1

[ctx: solid-power|]
en: Tool to know and set the power management state of your device
lt: Įrankis, pažinti ir valdyti įrenginio maitinimo būsenas

[ctx: solid-power|]
en: Command to execute
lt: Komanda vykdymui

[ctx: solid-power|]
en: Show available commands
lt: Rodyti prieinamas komandas

[ctx: solid-power|]
en:              # Show all the power management information from the system.
                 # - acPlugged: whether the device is connected to the AC or not
lt:              # Rodyti visą sistemos maitinimo valdymo informaciją.
                 # - acPrijungta: kai įrenginys yra ar nėra prijungtas prie maitinimo
