qmlkonsole - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
uk: Збережені команди

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Close
uk: Закрити

en: No saved commands
uk: Немає збережених команд

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
uk: Зберегти команди для швидкого запуску без потреби у їхньому повторному введенні.

en: Saved Commands
uk: Збережені команди

en: Add Command
uk: Додати команду

en: Edit
uk: Змінити

en: Add command
uk: Додати команду

en: Command %1 removed
uk: Команду %1 вилучено

en: General
uk: Загальне

en: About
uk: Про програму

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

[ctx: @title:window]
en: Pick font
uk: Вибрати шрифт

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Window Transparency
uk: Прозорість вікна

en: Blur Background
uk: Розмити тло

en: Settings
uk: Параметри

en: Toggle Virtual Keyboard
uk: Увімкнути/Вимкнути віртуальну клавіатуру

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
uk: Нова вкладка

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
uk: Збережені команди

en: reverse-i-search
uk: Обернений пошук

en: Cancel current command
uk: Скасувати поточну команду

en: Send EOF
uk: Надіслати EOF

en: Cursor to line start
uk: Курсор на початок рядка

en: Cursor to line end
uk: Курсор на кінець рядка

en: Kill to line end
uk: Витерти до кінця рядка

en: Paste from kill buffer
uk: Вставити з буфера витирання

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
uk: Підтвердьте закриття %1

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
uk: На цій вкладці зараз працює процес. Ви справді хочете її закрити?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
uk: Підтвердьте закриття вікна

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
uk: У цьому вікні зараз працюють процеси. Ви справді хочете його закрити?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
uk: У цьому вікні зараз працює процес. Ви справді хочете його закрити?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
uk: Виберіть вкладку

en: selection mode
uk: Режим вибору

en: Disable
uk: Вимкнути

en: © 2020-2022 KDE Community
uk: © Спільнота KDE, 2020–2022

en: Command to execute
uk: Команда, яку слід виконати

en: Set the initial working directory to 'dir'
uk: Встановити початковий робочий каталог у значення «dir»

en: Tab %1
uk: Вкладка %1
