qmlkonsole - en to sl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
sl: Shranjeni ukazi

en: Configure
sl: Sestavi

en: Close
sl: Zapri

en: No saved commands
sl: Ni shranjenih ukazov

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
sl: Shrani ukaze, da jih lahko hitro zaženete brez tipkanja.

en: Saved Commands
sl: Shranjeni ukazi

en: Add Command
sl: Dodaj ukaz

en: Edit
sl: Uredi

en: Add command
sl: Dodaj ukaz

en: Command %1 removed
sl: Ukaz %1 odstranjen

en: General
sl: Splošno

en: About
sl: O programu

en: Appearance
sl: Videz

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Font Family
sl: Družina pisav

[ctx: @title:window]
en: Pick font
sl: Poberi pisavo

en: Font Size
sl: Velikost pisave

en: Window Transparency
sl: Prosojnost okna

en: Blur Background
sl: Zamegli ozadje

en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: Control Key (should match the key on the keyboard of the locale)]
en: Ctrl
sl: Kontrolka

en: Toggle Virtual Keyboard
sl: Preklopi navidezno tipkovnico

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
sl: Novi zavihek

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
sl: Shranjeni ukazi

en: reverse-i-search
sl: povratno-i-iskanje

en: Cancel current command
sl: Prekliči trenutni ukaz

en: Send EOF
sl: Pošlji EOF

en: Cursor to line start
sl: Kazalka na začetek vrstice

en: Cursor to line end
sl: Kazalka na konec vrstice

en: Kill to line end
sl: Uniči do konca vrstice

en: Paste from kill buffer
sl: Prilepi iz medpomnilnika uničenega

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
sl: Potrdi zapiranje %1

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
sl: V tem zavihku se trenutno odvija postopek. Ali ste prepričani, da ga želite zapreti?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
sl: Potrdi zapiranje okna

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
sl: V tem oknu se trenutno izvajajo postopki. Ste prepričani, da ga želite zapreti?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
sl: V tem oknu se trenutno izvaja postopek. Ste prepričani, da ga želite zapreti?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
sl: Izberi zavihek

en: selection mode
sl: način izbire

en: Disable
sl: Onemogoči

en: © 2020-2022 KDE Community
sl: © 2020-2022 skupnost KDE

en: Command to execute
sl: Ukaz za izvajanje

en: Set the initial working directory to 'dir'
sl: Nastavi začetni delovni imenik na 'dir'

en: Tab %1
sl: Zavihek %1
