qmlkonsole - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Terminal
hu: Terminál

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
hu: Mentett parancsok

en: Configure
hu: Beállítások

en: Close
hu: Bezárás

en: No saved commands
hu: Nincsenek mentett parancsok

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
hu: Parancsok mentése a gyors futtatáshoz, anélkül, hogy begépelné őket.

en: Saved Commands
hu: Mentett parancsok

en: Add Command
hu: Parancs hozzáadása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add command
hu: Parancs hozzáadása

en: Command %1 removed
hu: A(z) %1 parancs eltávolítva

en: General
hu: Általános

en: About
hu: Névjegy

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Font Family
hu: Betűcsalád

[ctx: @title:window]
en: Pick font
hu: Betűtípus kiválasztása

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Window Transparency
hu: Átlátszóság

en: Blur Background
hu: Háttér elmosása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Toggle Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzet kapcsolása

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
hu: Új lap

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
hu: Mentett parancsok

en: reverse-i-search
hu: fordított-keresés

en: Cancel current command
hu: Jelenlegi parancs megszakítása

en: Send EOF
hu: EOF küldése

en: Cursor to line start
hu: Kurzor a sor elejére

en: Cursor to line end
hu: Kurzor a sor végére

en: Kill to line end
hu: Kilövés a sor végére

en: Paste from kill buffer
hu: Beillesztés a kilövési pufferből

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
hu: %1 bezárásának megerősítése

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
hu: Egy folyamat jelenleg is fut ezen a lapon. Biztosan be szeretné zárni azt?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
hu: Ablak bezárásának megerősítése

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
hu: Folyamatok futnak jelenleg is ebben az ablakban. Biztosan be szeretné zárni azt?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
hu: Egy folyamat jelenleg is fut ebben az ablakban. Biztosan be szeretné zárni azt?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
hu: Lap kiválasztása

en: selection mode
hu: kijelölési mód

en: Disable
hu: Letiltás

en: © 2020-2022 KDE Community
hu: © A KDE Közösség, 2020-2022.

en: Command to execute
hu: Végrehajtandó parancs

en: Set the initial working directory to 'dir'
hu: A kezdőkönyvtár beállítása a „dir”-re

en: Tab %1
hu: %1. lap
