qmlkonsole - en to gl translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
gl: Ordes gardadas

en: Configure
gl: Configurar

en: Close
gl: Pechar

en: No saved commands
gl: Non hai ordes gardadas.

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
gl: Ordes gardadas para executalas rapidamente sen escribilas.

en: Saved Commands
gl: Ordes gardadas

en: Add Command
gl: Engadir unha orde

en: Edit
gl: Editar

en: Add command
gl: Engadir unha orde

en: Command %1 removed
gl: Eliminouse a orde %1

en: General
gl: Xeral

en: About
gl: Sobre

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Font Family
gl: Familia do tipo de letra

[ctx: @title:window]
en: Pick font
gl: Escolla un tipo de letra

en: Font Size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Window Transparency
gl: Transparencia da xanela

en: Blur Background
gl: Desenfocar o fondo

en: Settings
gl: Configuración

en: Toggle Virtual Keyboard
gl: Conmutar o teclado virtual

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
gl: Novo separador

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
gl: Ordes gardadas

en: reverse-i-search
gl: Busca no historial

en: Cancel current command
gl: Cancelar a orde actual

en: Send EOF
gl: Enviar un fin de ficheiro

en: Cursor to line start
gl: Cursor no inicio da liña

en: Cursor to line end
gl: Cursor no final da liña

en: Kill to line end
gl: Matar ao final da liña

en: Paste from kill buffer
gl: Pegar do búfer de matar

en: Copy
gl: Copiar

en: Paste
gl: Pegar

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
gl: Confirmar o peche de %1

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
gl: Hai un proceso a executarse nesta lapela. Seguro que quere pechala?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
gl: Confirmar o peche da xanela

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
gl: Hai procesos a executarse nesta xanela. Seguro que quere pechala?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
gl: Hai un proceso a executarse nesta xanela. Seguro que quere pechala?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
gl: Seleccione un separador

en: selection mode
gl: modo de selección

en: Disable
gl: Desactivar

en: © 2020-2022 KDE Community
gl: © 2020-2022 Comunidade KDE

en: Command to execute
gl: Orde para executar

en: Set the initial working directory to 'dir'
gl: Definir «dir» como o cartafol de traballo inicial

en: Tab %1
gl: Separador %1
