purpose_youtube - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
uk: Серед ваших облікових записів немає налаштованого облікового запису YouTube.

en: Account:
uk: Обліковий запис:

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Enter a title for the video...
uk: Введіть заголовок відео…

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Description:
uk: Опис:
