purpose_youtube - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
tr: Hesaplarınız arasında yapılandırılmış bir YouTube hesabı yok.

en: Account:
tr: Hesap:

en: Title:
tr: Başlık:

en: Enter a title for the video...
tr: Video için bir başlık girin...

en: Tags:
tr: Etiketler:

en: Description:
tr: Açıklama:
