purpose - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
tg: Дар ҳисобҳои шумо ягон ҳисоби YouTube танзим карда нашуд.

en: Account:
tg: Ҳисоб:

en: Title:
tg: Сарлавҳа:

en: Enter a title for the video...
tg: Сарлавҳаеро барои видео ворид намоед...

en: Tags:
tg: Барчаспҳо:

en: Description:
tg: Тавсиф:
