purpose - en to tg translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
tg: Фармони 'arc' ёфт нашуд

en: Could not create the new "differential diff"
tg: Қимати нави "фарқияти махсус" эҷод карда нашуд

en: Patch upload to Phabricator failed
tg: Боркунии ислоҳи нуқсон ба Phabricator қатъ шуд

en: Could not get list of differential revisions in %1
tg: Рӯйхати назоратҳои фарқият дар %1 ба даст оварда нашуд

en: Phabricator refuses empty patchfiles
tg: Phabricator файлҳои холиро барои ислоҳи нуқсонҳо қабул намекунад

en: unknown
tg: Номаълум

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
tg: Интихоб кунед, агар хоҳед, ки назорати наверо эҷод намоед ё назорати мавҷудбударо навсозӣ кунед

en: Update differential revision %1
tg: Навсозӣ кардани назорати фарқияти %1

en: Update differential revision
tg: Навсозӣ кардани назорати фарқият

en: Create new "differential diff"
tg: Эҷод кардани "фарқияти махсус"

en: Create or update?
tg: Навсозӣ ё эҷод мекунед?

en: New Diff
tg: Фарқияти нав

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
tg: Барои эҷод кардани "фарқияти махсуси" наве, ки метавонад дар реҷаи онлайн
    ба назорати фарқияти нав табдил дода шавад, ин имконро интихоб намоед

en: Update Diff
tg: Навсозӣ кардани фарқият

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
tg: Барои алоҳида навсозӣ кардани назорати мавҷудбуда аз
    рӯйхати зерин, ин имконро интихоб намоед

en: Open Diff in browser
tg: Кушодани фарқият дар намоишгар

en: Summary of the update to %1:
tg: Ҷамъбасти навсозӣ дар %1:

en: Summary of the update
tg: Ҷамъбасти навсозӣ

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
tg: Ислоҳи нуқсон тавассути %1 ва васлкунаки Purpose/Phabricator навсозӣ карда шуд
