purpose - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
sq: Në llogaritë tuaja nuk keni asnjë llogari për YouTube

en: Account:
sq: Llogaria:

en: Title:
sq: Titulli:

en: Enter a title for the video...
sq: Shkruani një titull për këtë video...

en: Tags:
sq: Etiketat:

en: Description:
sq: Përshkrimi:
