purpose - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: JSON error: %1
ro: Eroare JSON: %1

en: Request Error: %1
ro: Eroare cerere: %1

en: Could not create the new request:
    %1
ro: Noua cerere nu a putut fi creată:
    %1

en: Could not upload the patch
ro: Peticul nu a putut fi încărcat

en: Could not get reviews list
ro: Lista de recenzii nu a putut fi obținută

en: Could not set metadata
ro: Metadatele nu au putut fi inițializate

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
ro: Utilizator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
ro: Parolă:

en: Repository:
ro: Depozit:

en: Update Review:
ro: Actualizează recenzia:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
ro: Destinație

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
ro: Director de bază:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
ro: De unde a fost descărcat proiectul

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
ro: Autentificare

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
ro: Nume de utilizator în serviciul specificat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
ro: Depozit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
ro: Actualizează recenzia
