purpose_youtube - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
pt_BR: Nenhuma conta do YouTube foi configurada.

en: Account:
pt_BR: Conta:

en: Title:
pt_BR: Título:

en: Enter a title for the video...
pt_BR: Digite um título para o vídeo...

en: Tags:
pt_BR: Etiquetas:

en: Description:
pt_BR: Descrição:
