purpose_youtube - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
pt: Não está configurada nenhum conta do YouTube nas suas contas.

en: Account:
pt: Conta:

en: Title:
pt: Título:

en: Enter a title for the video...
pt: Indique um título para o vídeo...

en: Tags:
pt: Marcas:

en: Description:
pt: Descrição:
