purpose - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: JSON error: %1
pa: JSON ਗਲਤੀ: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
pa: ਸਰਵਰ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
pa: ਵਰਤੋਂਕਾਰ-ਨਾਂ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
pa: ਪਾਸਵਰਡ:

en: Repository:
pa: ਰਿਪੋਰਜ਼ਟਰੀ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
pa: ਟਿਕਾਣਾ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
pa: ਬੇਸ ਡਾਇ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
pa: ਰਿਪੋਰਜ਼ਟਰੀ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
pa: ਰੀਵਿਊ ਅੱਪਡੇਟ ਕਰੋ
