purpose - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
ka: თქვენს ანგარიშებში YouTube-ს ანგარიში არ არსებობს.

en: Account:
ka: ანგარიში:

en: Title:
ka: სათაური:

en: Enter a title for the video...
ka: შეიყვანეთ ვიდეოს სათაური...

en: Tags:
ka: ჭდეები:

en: Description:
ka: აღწერილობა:
