purpose - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
ka: JSON -ის შეცდომა: %1

en: Request Error: %1
ka: მოთხოვნის შეცდომა: %1

en: Could not create the new request:
    %1
ka: ახალი მოთხოვნის შექმნის შეცდომა:
    %1

en: Could not upload the patch
ka: პაჩის ატვირთვის შეცდომა

en: Could not get reviews list
ka: მიმოხილვების სიის მიღების შეცდომა

en: Could not set metadata
ka: მეტამონაცემების დაყენების შეცდომა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
ka: სერვერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
ka: მომხმარებლის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
ka: პაროლი:

en: Repository:
ka: რეპოზიტორია:

en: Update Review:
ka: მიმოხილვის განახლება:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
ka: დანიშნულება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
ka: საბაზისო საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
ka: საიდან წამოიღეთ ეს პროექტი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
ka: ავთენტიკაცია

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
ka: მითითებული სერვისის მომხმარებლის სახელი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
ka: საცავი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
ka: მიმოხილვის განახლება
