purpose - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
hu: A YouTube nincs beállítva a fiókjai között.

en: Account:
hu: Fiók:

en: Title:
hu: Cím:

en: Enter a title for the video...
hu: Adja meg a videó címét…

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Description:
hu: Leírás:
