purpose - en to he translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
he: לא הוגדר חשבון YouTube בחשבונות שלך.

en: Account:
he: חשבון:

en: Title:
he: כותרת:

en: Enter a title for the video...
he: נא למלא כותרת לסרטון…

en: Tags:
he: תגיות:

en: Description:
he: תיאור:
