purpose - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
he: לא ניתן למצוא את הפקודה ‚arc’

en: Could not create the new "differential diff"
he: לא ניתן ליצור את ה„הבדלים המבדילים”

en: Patch upload to Phabricator failed
he: העלאת הטלאי ל־Phabricator נכשלה

en: Could not get list of differential revisions in %1
he: לא ניתן למשוך את רשימת המהדורות המבדילות ב־%1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
he: Phabricator מסרב לקובצי טלאי ריקים

en: unknown
he: לא ידוע

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
he: נא לבחור בין יצירת מהדורה חדשה או עדכון קיימת

en: Update differential revision %1
he: עדכון מהדורה מבדילה %1

en: Update differential revision
he: עדכון מהדורה מבדילה

en: Create new "differential diff"
he: יצירת „הבדלים מבדילים” חדש

en: Create or update?
he: ליצור או לעדכן?

en: New Diff
he: הבדל חדש

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
he: יש לסמן את זה כדי ליצור „הבדלים מבדילים” שניתן
    להמיר באופן מקוון למהדורת הבדלים חדשה

en: Update Diff
he: עדכון הבדלים

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
he: יש לסמן את זה כדי לעדכן מהדורה קיימת,
    נא לבחור באחת מהרשימה להלן.

en: Open Diff in browser
he: פתיחת הבדלים בדפדפן

en: Summary of the update to %1:
he: תקציר העדכון ל־%1:

en: Summary of the update
he: תקציר העדכון

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
he: טלאי עודכן דרך %1 ותוסף Purpose/Phabricator
