purpose - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Could not find the 'arc' command
gl: Non foi posíbel atopar a orde «arc»

en: Could not create the new "differential diff"
gl: Non foi posíbel crear unha nova «diferenza diferencial»

en: Patch upload to Phabricator failed
gl: O envío do parche a Phabricator fallou

en: Could not get list of differential revisions in %1
gl: Non foi posíbel obter a lista de revisións diferenciais en %1

en: Phabricator refuses empty patchfiles
gl: Phabricator non permite ficheiros de parche baleiros

en: unknown
gl: descoñecido

en: Please choose between creating a new revision or updating an existing one
gl: Escolla entre crear unha nova revisión ou actualizar unha existente

en: Update differential revision %1
gl: Actualizar a revisión diferencial %1

en: Update differential revision
gl: Actualizar a revisión diferencial

en: Create new "differential diff"
gl: Crear unha nova «diferenza diferencial»

en: Create or update?
gl: Crear ou actualizar?

en: New Diff
gl: Nova diferenza

en: tick this to create a new "differential diff" which can
    be converted online to a new differential revision
gl: marque isto para crear unha nova «diferenza diferencial» que pode
    converterse por Internet nunha nova revisión diferencial

en: Update Diff
gl: Actualizar a diferenza

en: tick this to update an existing revision,
    select one from the list below.
gl: marque isto para actualizar unha revisión existente,
    seleccione unha da lista de embaixo.

en: Open Diff in browser
gl: Abrir a diferenza no navegador

en: Summary of the update to %1:
gl: Resumo da actualización de %1:

en: Summary of the update
gl: Resumo da actualización

en: patch updated through %1 and the Purpose/Phabricator plugin
gl: parche actualizado mediante %1 e o complemento Purpose/Phabricator
