purpose_youtube - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
fr: Aucun compte « YouTube » n'est configuré au sein de vos comptes.

en: Account:
fr: Compte :

en: Title:
fr: Titre :

en: Enter a title for the video...
fr: Saisissez un titre pour la vidéo…

en: Tags:
fr: Étiquettes :

en: Description:
fr: Description :
