purpose_youtube - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
eu: Zure kontuen artean ez dago konfiguratuta YouTube konturik.

en: Account:
eu: Kontua:

en: Title:
eu: Titulua:

en: Enter a title for the video...
eu: Sartu bideoarentzako titulu bat...

en: Tags:
eu: Etiketak:

en: Description:
eu: Azalpena:
