purpose_reviewboard - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: JSON error: %1
eu: JSON errorea: %1

en: Request Error: %1
eu: Eskaera errorea: %1

en: Could not create the new request:
    %1
eu: Ezin izan da sortu eskaera berria:
    %1

en: Could not upload the patch
eu: Ezin izan da igo adabaki berria

en: Could not get reviews list
eu: Ezin izan da lortu berrikuspen zerrenda

en: Could not set metadata
eu: Ezin izan dira ezarri metadatuak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Server:
eu: Zerbitzaria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Repository:
eu: Gordetegia:

en: Update Review:
eu: Eguneratu berrikuspena:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
eu: Helmuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
eu: Oinarri direktorioa:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
eu: Proiektu hau nondik eskuratu den

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
eu: Autentifikatzea

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
eu: Zehaztutako zerbitzuko erabiltzaile-izena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
eu: Gordetegia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
eu: Eguneratu berrikuspena
