purpose - en to et translation catalogue (6 entries)

en: No YouTube account configured in your accounts.
et: Sinu kontol pole seadistatud ühtegi YouTube'i kontot.

en: Account:
et: Konto:

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Enter a title for the video...
et: Kirjuta video pealkiri ...

en: Tags:
et: Sildid:

en: Description:
et: Kirjeldus:
