purpose - en to et translation catalogue (17 entries)

en: JSON error: %1
et: JSON-i tõrge: %1

en: Request Error: %1
et: Päringutõrge: %1

en: Could not create the new request:
    %1
et: Uue päringu loomine nurjus:
    %1

en: Could not upload the patch
et: Paiga üleslaadimine nurjus

en: Could not get reviews list
et: Läbivaatuste loendi hankimine nurjus

en: Could not set metadata
et: Metaandmete määramine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Password:
et: Parool:

en: Repository:
et: Hoidla:

en: Update Review:
et: Läbivaatuse uuendamine:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Destination
et: Sihtkoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Base Dir:
et: Baaskataloog:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, basedir)
en: Where this project was checked out from
et: Koht, kust tehakse projekti väljavõte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Authentication
et: Autentimine

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, username)
en: User name in the specified service
et: Kasutajanimi määratud teenuses

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, repositoriesBox)
en: Repository
et: Hoidla

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reviewsBox)
en: Update review
et: Läbivaatuste uuendamine
